Srpen 2012

Případ Jamese Basingera

31. srpna 2012 v 12:28 | saruska |  Selena Gomez-novinky
Je to dost zvláštní, ale v poslední době už druhý člověk, který je tak trochu magor, řekl, že měl předtuchu od Boha o Seleně. Na prvního si někteří možná vzpomínáte, byl to nebezpečný Thomas Brodnicki, kterému podle jeho slov "Bůh přikázal zabít Selenu" a který také díky bohu dostal soudní zákaz styku. O druhém případu informovalo Times Online. James Leroy Basinger byl 11. března obviněn za útoky, odzbrojení policejního úředníka, vandalismus, teroristické hrozby a odpor při zatýkání. Policejní zpráva říká, že James Basinger byl v čekárně v nemocnici Heritage Valley Beaver, když měl "předtuchu od Boha", který mu řekl, že ho jeho přítelkyně nemiluje a tak chtěl spáchat sebevraždu. Poté běhal po místnosti, křičel jméno jeho přítelkyně a páchal obscénosti. Když ho chtěla policie zastavit, pokusil se jim sebrat zbraň. Basinger také řekl, že všichni v budově zemřou, že zabije úředníky a taky řekl " Jsem Bůh a zachráním Selenu Gomez". Basinger kromě toho napáchal v nemocnici také škody, jako na příklad rozbití dveří. Z vězení byl ale propuštěn pro jeho psychické onemocnění. Basinger měl naštěstí pro Selenu opačnou "vizi", takže by pro ni neměl být nebezpečný, ale v zájmu všech lidí kolem doufám, že nastoupil na léčení.
Zdroj:selenagomez-all.blog.cz

Poslední den natáčení FTD

31. srpna 2012 v 12:24 | saruska |  Feed The Dog
Herec Nat Wolff, který hraje hlavní roli ve filmu Feed The Dog, včera napsal na Twitter, že film už je dotočený!:)Sel měla dotočeno už před dvěma dny,ale on až včera...

" Včera večer se úžasně natáčela poslední scéna se Selenou. Je v tomto filmu úžasná. Lachlan a já natáčíme naposledy dnes. Taky jsem byli pěkně úžasní "

Osobky z natáčení Feed The Dog, 26.8.2012

31. srpna 2012 v 12:21 | saruska |  Osobky
Objevily se dvě osobky Sel, jejích kolegů a Justina z natáčení Feed The Dog z 26. srpna :)
imagebam.com imagebam.com

Selena v Ellen Degeneres

31. srpna 2012 v 12:12 | saruska |  Interwiev
Na oficiálních stránkách TV show Ellen Degeneres byla potvrzena účast Seleny v nové, sérii Ellen!
Premiéra této sezóny je už 10. září a Sel tam nejspíš bude propagovat Hotel Transylvania i ostatní aktuální filmy:D
Kromě Sel tam budou hostovat například Britney Sprears, , Pink nebo mamka Justina Biebera!:))


S fanoušky, 28.-29.8.2012

31. srpna 2012 v 12:07 | saruska |  S fanoušky
Tři nové fotky s fanoušky - první je z japonské restaurace a další dvě z natáčení Feed The Dog :D
loading

loading

loading

Nová osobka s Natem Wolffem

31. srpna 2012 v 12:06 | saruska |  Osobky
Objevila se jedna nová osobka Sel, jejího mladšího kolegy Nata Wolffa a nějakého herce....
loading

NRJ Radio Twitcam....

31. srpna 2012 v 9:43 | saruska |  Selena Gomez-novinky
Objevila se skvělá zpráva pro fanoušky z Evropy!:) Za pár dnů se koná filmový festival v Benátkách, kde bude premiéra Spring Breakers a dorazí na ni i všichni herci včetně Seleny. Nejspíš při příležitosti promo akce bude mít Selena už toto pondělí, 3. září, twitcam v rádiu NRJ v Paříži! To znamená, že pro nás je to konečně úplně bez časového posunu :) Sel bude v live chatu odpovídat na otázky, které už jí můžete posílat na e-mail selena@nrj.com!:) :D

Zdroj:selenagomez-all.blog.cz

Novinky o My Dilemma

30. srpna 2012 v 20:59 | saruska |  Selena Gomez-novinky
Rock Mafia, producenti, kteří pracují na druhé verzi My Dilemma napsali na Twitter, že je problém s jejím vydáním. Nahrávací společnost Hollywood Records, u které má Selena desky, totiž nepovolila tuto druhou verzi!:(


Rock Mafia:
" ŠPATNÉ ZPRÁVY, dozvěděli jsme se, že Hollywood Records se rozhodli nezveřejnit MY DILEMMA 2.0, my to nemáme pod kontrolou :( Promiňte. Taky si nejsme jisti, kdo začal s fámou, že to vychází dnes, to nebyla pravda, ale pracovali jsme nepřetržitě, abychom to mohli vydat. Poprosím Hollywood Recs, abychom to mohli poslat na naše soundcloud, zůstaňte naladěni. "

Natáčení Feed The Dog, 26.8.2012

30. srpna 2012 v 9:41 | saruska |  Paparazzi 2012
Fotky z předvčerejšího odpoledne, kdy Selena natáčela film Feed The Dog v Los Angeles :) Se Sel opět byla Ashley a holky si nesly různé sladkosti a pití :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

IndieWire o Spring Breakers

29. srpna 2012 v 9:39 | saruska |  Spring Breakers
Stránka IndieWire vydala seznam deseti nejočekávanějších filmů na filmovém festivalu v Benátkách a zařadili mezi ně i Spring Breakers.Kritika rozhodně nechyběla....

Spring Breakers

Popis: Čtyři zlodějky vykradou kavárnu, aby měly peníze na jejich jarní prázdniny na Floridě, ale jsou zatčeny a z vězení se dostanou jen díky místnímu gangsterovi.
Co potřebujete vědět: "At Any Price" není ten nejpodivněji znějící americký film v soutěži. Jeden si musí dát záležet na tom, aby našel divnější film než Spring Breakers, poslední film od nezávislého hrozného Harmonyho Korinea. Po lahodném ' Trash Humpers' se zdá, že režisér poskytuje něco, co se vzdáleně blíží tradičnému vyprávění a pracuje s obsazením, nad kterým člověk vytahuje obočí, jako je James Franco jako gangster a teen hvězdy Selena Gomez, Vanessa Hudgens a Ashley Benson (a také žena Korinea, Rachel) jako mladé spolužačky. Bude to odporné, jako obrázky Russe Meyera ? Nebo je to něco podobnějšího ostatní práci Korinea? Ať tak či tak, slyšeli jsme opravdu dobrá hodnocení, tak se těšíme, až to uvidíme.
Kdy ? Podívejte se na naše hodnocení 4. září. Právě teď není americký distributor.