Duben 2012

Zatčeny))

30. dubna 2012 v 22:19 | saruska |  Osobky
Sabča našla animaci ze Spring Breakers, ze scény, kde holky zatýkají:)

Z natáčení Spring Breakers

30. dubna 2012 v 22:06 | saruska |  Natáčení
Ještě tu mám jednu fotku z natáčení Spring Breakers, kterou nově zveřejnili ATL Twins. Sel je tam milá :) <3
" Během našeho #springbreakers dobrodružství jsme oficiálně změnili Selenu Gomez na špinavé ghetto dítě! @dgk #ILoveHaters #SelenaGomez #DGKALLDAY "
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdroj:selenagomez-all.blog.cz

Fotky ze svateb

30. dubna 2012 v 22:05 | saruska |  Osobky
Objevily se tři nové fotky z obou svateb, které Sel a Justin za poslední dobu navštívili :) Nejsou moc kvalitní, ale aspoň něco:)
Svatba Shannon Larossi (prosinec 2011):
imagebam.com
Svatební zkouška Allison Kaye (duben 2012):
imagebam.com imagebam.com

Mashable: 25 nejvíce následovaných lidí na Instagramu

30. dubna 2012 v 22:05 | saruska |  Ceny,ocenění,nominace....
Web Mashable udělala seznam 25-ti nejvíce následovaných celebrit na Instagramu.
1. Justin Bieber
2. Kim Kardashian
3. Selena Gomez
4. Taylor Swift
5. Kendall Jenner
6. Kylie Jenner
7. Rihanna
8. Zooey Deschanel
9. Barack Obama
10. Snoop Dogg
11. MTV
12. Rob Kardashian
13. Wzi Khalifa
14. Chris Brown
15. Starbucks
16. Lauren Conrad
17. Trey Songz
18. Alicia Keys
19. Ryan Seacrest
20. Jenna Marbles
21. Kat Von D
22. Cody Simpson
23. Jessica Alba
24. Pink
25. Jason Mraz

Demi o Seleně

30. dubna 2012 v 22:03 | saruska |  O Seleně...
Demi Lovato je momentálně na jejím turné po jižní Americe. V jejím rozhovor pro argentinské vydání časopisu Popstar mluvila o Sel.


Popstar: Je Selena stále jednou z vašich nejlepších kamarádek?
Demi: " Mám velké štěstí, že je v mém životě někdo, jako je ona. Sel a já se kamarádíme už dlouho, ale kvůli našim programům se nemůžeme vídat moc často. Někdy si zavoláme a domlouváme se na schůzku, abysme si řekly novinky. "


Natáčení The Getaway

30. dubna 2012 v 22:02 | saruska |  Natáčení
Objevila se zpráva, že Sel už zítra bude odlétat do Bulharska, kde bude natáčet svůj nový film, The Getaway!:) Cesta do Konga, která se měla původně uskutečnit tento měsíc se tedy asi přesouvá, ale určitě bude:) Možná až Sel dotočí film, tak rovnou poletí do Afriky, bude to mít i blíž. Jsem ráda, že Sel bude zase nějakou chvíli v Evropě a bude nám časově mnohem blíž:) Navíc je to takový hezký pocit, že není někde za oceánem, ale je poměrně blízko, když to srovnáte s Amerikou:) Navíc se moc těším na ten film a všechny fotky, které z Bulharska budou.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Zdroj:selenagomez-all.blog.cz

V Disneylandu, Anaheim, 28.4.2012

30. dubna 2012 v 21:59 | saruska |  Osobky
Sel se včera po delší době opět viděla s Jennifer Stone!:) Společně s přáteli a rodinou totiž vyrazila do Disneylandu v Los Angeles. Fotka je zatím jen jedna a není úplně nejkvalitnější, snad se ještě nějaké objeví:) Jsem moc ráda, když Sel vidím opět s někým z Kouzelníků:)
imagebam.com

Sel a Taylor pečou koláčky #2

30. dubna 2012 v 21:57 | saruska
Další článek o pečení koláčků, tentokrát ze slovenské stránky aktuality.sk :)
Selena Gomez: Dievčenská noc s koláčikmi, tentoraz bez Biebera
Dievčatá občas potrebujú čas na dievčenské veci, ku ktorým ich priatelia nemajú prístup. Aj spevácke superhviezdy ako Justin Bieber majú vstup zakázaný! Speváčka Selena Gomez pozvala svoju najlepšie kamošky, medzi ktoré ráta aj country speváčku Taylor Swift, aby spolu strávili noc.
Fotografie, ktoré prostredníctvom aplikácie instagram Selena zverejnila, naznačuje, že to bol večer, aký by rád strávil každý. V elegantnom byte, v jemnom šerosvite stolných lámp sa mladé grácie venujú tancu, ktorý Taylor sprevádza nežnou hrou na ukulele. A Selena podáva koláčiky, ktoré práve vytiahla z rúry. Alebo nákupnej tašky.
"Pretože každý potrebuje najlepšiu kamarátku, čo krásne spieva, ďalšiu čo si s vami zatancuje a ďalšiu čo počúva," znel Selenin komentár. "Och a koláčiky... Koláčiky!"
O hĺbke priateľstva Seleny a Taylor, ktorým fanúšikovia vymysleli spoločné meno "Saylor", vypovedá aj Selenina príhoda, ktorú rozpovedala moderátorovi Ryanovi Seacrestovi. "Prechádzala som kedysi veľmi ťažkým rozchodom.
Prišla ku mne domov neskoro v noci a zaklopala. Otvorila som a ona tam stála s dvoma veľkými taškami plnými fastfoodu, snickersiek a malinovky. Povedala, že odteraz sa už môžeme na rozchody tešiť, pretože tá druhá sa vždy poponáhľa a prinesie fastfood! Je veľmi milá, som šťastná, že je v mojom živote," padali úprimné slová.
Taylorina óda na Selenu je to isté v ružovom: "Je dôveryhodná, nikdy neodsudzuje a vie načúvať. Priatelíme sa štyri roky a prešla si so mnou toľkým, že ju takmer môžem považovať za sestru."
Koláčikové večierky sú super, Justin by ale mal byť ostražitý. Akonáhle sa koláčiky zmenia na fastfood, má problém!

Sel a Taylor pečou koláčky:))

30. dubna 2012 v 21:56 | saruska
Na stránkách T-Music zveřejnili článek o tom, jak Sel s Taylor pekly koláčky:)
Selena Gomez a Taylor Swift spolu pečou koláče
Selena Gomez a Taylor Swift spolu něco pečou! Že neuhodnete co? Možná vás jako první napadne hudební spolupráce, třeba duet. Jenže tentokrát nejde o přirovnání. Pečou spolu doopravdy. Selena Gomez zveřejnila sérii milých fotografií. Obrázky dokazují, že dvě populární zpěvačky nemusejí být žárlivými konkurentkami nebo jen povrchními známostmi z branže, ale prostě kamarádkami. Dámy se jen tak pro legraci sešly v kuchyni, aby upekly koláče. Přesněji, v Americe oblíbené bábovičky k čaji. Sladké, že?
Na fotkách je vidět, že Selenu i Taylor kuchyňská seance vyloženě bavila. Stihly si při pečení i zatancovat. A Taylor dokonce popadla kytaru a zahrála Seleně pro potěchu písničku.
Na dotaz "proč to všechno" odpověděla Selena jednoduše: "Protože prostě potřebujete mít svoji nejlepší kamarádku, která krásně zpívá, další, se kterou si zatancuje, další, která vás vyslechne... Ó, a na bábovičky... Jasně, na pečení koláčů!"

Sel budou žalovat?

30. dubna 2012 v 21:54 | saruska |  Selena Gomez-novinky
Selena byla nařčena a také údajně obžalovaná z toho, že refrém z A Year Without Rain byl ukraden z jedné starší písničky. Selenu žaluje hudební skupina Luce, který v roce 2005 vydala píseň 'Buy A Dog', z které je prý refrén ukraden. Luce řekli, že Selenina píseň, kterou napsala Lindy Robbins a Toby Gad je " prakticky totožná" jako jejich píseň z alba 'Never Ending'. Lindy Robbins i Tobyho Gada tedy žalují stejně jako Selenu za porušení autorských práv. Ten refrén sice je podobný, ale ta písnička je celkově úplně jiná, přijde mi, že je to prostě náhoda. Je to jen jeden stejný prvek, prostě mi nepřijde, že to bylo schválně. A už vůbec nevím, proč by měli žalovat.
EDIT: Ještě jsem zapomněla napsat, že ji chtěji žalovat o 1 milion dolarů.